Sensimilla Cannabis Seed Bank

Amnesia Auto

29,00380,00

Sensimilla Original Amnesia Auto  jest jedną z najlepszych odmian kwitnących automatycznie, ponieważ oprócz dużego plonu i mocy w pełni zachowuje smak i zapach odmian Haze.

Opis

Sensimilla Original Amnesia Auto  jest jedną z najlepszych odmian kwitnących automatycznie, ponieważ oprócz dużego plonu i mocy w pełni zachowuje smak i zapach odmian Haze.

Sensimilla Original Amnesia Auto to wspaniała, duża i energiczna roślina która rośnie bardzo szybko, ma wielkie sativowe liście a odstępy miedzy piętrami umożliwiają dobrą absorbcję światła co prowadzi do tworzenia się pięknych dużych kwiatów. Dominują tu geny sativy co widać w jakości i ilości produkowanych, puszystych jak ogon lisa topów, pachnących kadzidłem i dających ciężki mentany haj co odróżnia je od innych automatów.

Indoor roślina dochodzi do 1,50 m, dojrzewa nieco wolniej niż inne automaty i może potrzebować 85 dni od nasiona. Produkuje do 150 gramów w idealnych warunkach. Zaleca się nie przesadzać z nawozami, najlepiej utrzymywać EC na średnim poziomie, wtedy roślina odwdzięczy się bardzo dobrym, klasycznym smakiem Amnezji, której geny są słynne na całym świecie. Daje silny efekt i wysokie zbiory, jest to jedna z najpotężniejszych odmian samo kwitnących na świecie.

  • Producent: Sensimilla Shaman Seed
  • Środowisko: Indoor, Outdoor
  • Genotyp: Głównie Sativa Autoflowering
  • Typ: w 99% feminizowane
  • Wysokość roślin: 75-150 cm
  • Czas kwitnienia: 75- 85 dni od nasiona
  • Zbiór:  40-150 g z rośliny

Shaman Sensimilla Seeds

Oferujemy nasiona żeńskie (feminizowane) F1, które produkujemy w Hiszpanii razem z naszymi przyjaciółmi z Hiszpanii i Holandii. Pozostałe nasiona to selekcje Shamana najpopularniejszych odmian. Dzięki ich genom, wiedzy i setkom godzin doświadczenia, które poświęcili dla nas, my mamy dla Was, znakomite pestki za rozsądną cenę.

Informacje dodatkowe

Type

Autoflowering, klasyczna odmiana, Indica

CBD

Mało CBD

THC

16%

Ilość nasion

1 nasiono feminizowane, 3 nasiona feminizowane, 5 nasion feminizowanych, 10 nasion feminizowanych, 25 nasion feminizowanych, 50 nasion feminizowanych, 100 nasion feminizowanych

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Amnesia Auto”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…