Sensimilla Cannabis Seed Bank

Auto BubbleGum

29,001 549,00

W Auto Bubble Gum  jest wyraźnie wyczuwalny smak gumy balonowej, a euforyczna moc Sativy gwarantuje długie i intensywne wrażenia. Charakteryzuje się bardzo krótkim czasem kwitnięcia, a zbiory, jak zapewnia producent, są możliwe już po około 60 dniach od wysiewu.

Opis

W Auto Bubble Gum  jest wyraźnie wyczuwalny smak gumy balonowej, a euforyczna moc Sativy gwarantuje długie i intensywne wrażenia. Charakteryzuje się bardzo krótkim czasem kwitnięcia, a zbiory, jak zapewnia producent, są możliwe już po około 60 dniach od wysiewu. Średni plon wynoszący od 300 do 350 g zadowoli każdego, kto dysponuje ograniczoną ilością miejsca.

Auto Bubble Gum to genetyczna rodzina doskonale znanej odmiany Bubble Gum, udoskonalona po to, aby oferować automatyczne kwitnienie i ułatwić proces hodowli. Jest przeznaczona dla doświadczonych hodowców, którzy mogą jej zapewnić dobre warunki wzrostu indoor.

W okresie kwitnienia pojawia się duży, mięsisty top wyraźnie pokryty żywicą, który kryje w sobie ogromne pokłady THC (15-20%) i CBD. Auto Bubble Gum silnie działa na użytkownika, zapewniając euforię, zachęcając do działania i gwarantując głęboki hay.

  • TYP: Feminizowana Autoflo
  • Producent: Sensimilla Shaman Seed
  • Genetyka: Bubblegum x Ruderalis
  • Wysokość: 60-100 cm
  • Kwitnienie: 60 dni
  • THC: 15-20%
  • Plony: Indoor: 400 – 450 g/m², Outdoor: 50 – 100 g/roślina

Shaman Sensimilla Seeds

Oferujemy nasiona żeńskie (feminizowane) F1, które produkujemy w Hiszpanii razem z naszymi przyjaciółmi z Hiszpanii i Holandii. Pozostałe nasiona to selekcje Shamana najpopularniejszych odmian. Dzięki ich genom, wiedzy i setkom godzin doświadczenia, które poświęcili dla nas, my mamy dla Was, znakomite pestki za rozsądną cenę.

Informacje dodatkowe

Type

Autoflowering, dobry smak, duże plony, USA

CBD

Mało CBD

THC

20%

Ilość nasion

1 nasiono feminizowane, 3 nasiona feminizowane, 5 nasion feminizowanych, 10 nasion feminizowanych, 25 nasion feminizowanych, 50 nasion feminizowanych, 100 nasion feminizowanych

Producent

Shaman Sensimilla Seeds

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Auto BubbleGum”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…