Sensimilla Cannabis Seed Bank

Auto Skunk

29,001 549,00

SKUNK to najbardziej popularna odmiana na świecie, tym razem w nowej szybszej wersji AUTO. Skunk Automatic to solidny, przyjemnie produktywny szczep, bardzo łatwy w uprawie.

Opis

Skunk # 1 jest wiarygodny, spójny, ma bardzo wydajne geny, został skrzyżowany ze starannie wybraną auto-kwitnącą odmianą Ruderalis.  Z tego połączenia powstał Skunk Automatic – solidny, przyjemnie produktywny szczep, bardzo łatwy w uprawie. Uzyskanie najlepszych wyników z coraz bardziej niezawodnej rodziny Skunk jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nowa, auto-kwitnąca hybryda wyhodowana z jednej z najbardziej ulubionych na Świecie odmian.

Auto Skunk może produkować kompaktowe kwiaty, które wyglądem i masą nie będą wiele odbiegać od normalnej odmiany Skunk 1#. Te auto-kwitnące panie nadal podążają za potężnym wzorcem wzrostu Skunk 1#, gdzie niemalże nie ma przerw pomiędzy silnymi międzykolankowymi latoroślami grubych, soczystych kwiatów.

Hodowcy uważają oryginał Skunk # 1 jako wzór szybkiej, jednolitej, wysokiej wydajności i solidnym plonie. Jej genetyka ma wpływ na setki nowoczesnych hybryd. Siła tej gałęzi drzewa genealogicznego konopi jest tak znana, że “skunk” jest często używany jako termin ogólny dla wszystkich typów mocnej konopi zatem stworzenie auto-kwitnącej wersji nasion tej klasycznej odmiany było oczywistym wyborem!

Na outdoorze kwitnienie rozpoczyna się automatycznie, już w szóstym tygodniu wzrostu wegetatywnego, w tym czasie rośliny wytwarzają od pięciu do siedmiu zestawów liści. Auto Skunk kiełkowany na wiosnę może być gotowy do zbioru już w sierpniu, nawet w chłodnym klimacie. Obfite zbiory, gęste pąki krystalicznie powlekane żywicą, może być w pełni dojrzały zaledwie w siedem tygodni po pierwszej oznace zakwitania

 

  • Środowisko: Indoor, Outdoor
  • Producent: Sensimilla Shaman Seed
  • Genotyp: skunk#1 x Ruderalis/Indica
  • Kwitnienie: 65 dni od nasiona
  • Genotyp:  Głównie Indica Autoflowering
  • Typ: 99% feminizowane
  • Wysokość roślin: 70-90 cm

Shaman Sensimilla Seeds

Oferujemy nasiona żeńskie (feminizowane) F1, które produkujemy w Hiszpanii razem z naszymi przyjaciółmi z Hiszpanii i Holandii. Pozostałe nasiona to selekcje Shamana najpopularniejszych odmian. Dzięki ich genom, wiedzy i setkom godzin doświadczenia, które poświęcili dla nas, my mamy dla Was, znakomite pestki za rozsądną cenę.

Informacje dodatkowe

Type

Autoflowering, klasyczna odmiana

CBD

Mało CBD

THC

16%

Ilość nasion

1 nasiono feminizowane, 3 nasiona feminizowane, 5 nasion feminizowanych, 10 nasion feminizowanych, 25 nasion feminizowanych, 50 nasion feminizowanych, 100 nasion feminizowanych

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Auto Skunk”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *