Sensimilla Cannabis Seed Bank

Auto White Russian

29,001 549,00

Topy są twarde, w postaci jednego wielkiego kwiata, któy wygląda imponująco jak śnieżne berło o mocy powalającej nawet doświadczonych wyjadaczy.  Średnia waga to ok 40 g z krzaka przy dobrej opiece.

Opis

Auto White Russian to Automatyczna wersja kultowej krzyżówki pomiędzy AK 47 i White Widow. Otrzymaliśmy bardzo mocną hybrydę, odporną w dużej mierze na pleśń, zimne warunki  pogodowe i wszystkie niedoskonałości środowiskowe Europy środkowej.  Od początku kwiaty wyglądają przepięknie, mieniąc się od kryształków które je oblepiają. Topy są twarde, w postaci jednego wielkiego kwiata, który wygląda imponująco jak śnieżne berło o mocy powalającej nawet doświadczonych wyjadaczy.  Średnia waga to ok 40 g z krzaka przy dobrej opiece.

  • TYP: Feminizowana Autoflo
  • Producent: Sensimilla Shaman Seed
  • Genetyka: White Russian Auto x (White Russian (AK47xWW) x Lowryder #2)
  • Wysokość: 25-50 cm
  • Kwitnienie: 60-65 dni
  • THC: 17%
  • Plony: 25-60g (z rośliny) / 500g 1m2

Shaman Sensimilla Seeds

Oferujemy nasiona żeńskie (feminizowane) F1, które produkujemy w Hiszpanii razem z naszymi przyjaciółmi z Hiszpanii i Holandii. Pozostałe nasiona to selekcje Shamana najpopularniejszych odmian. Dzięki ich genom, wiedzy i setkom godzin doświadczenia, które poświęcili dla nas, my mamy dla Was, znakomite pestki za rozsądną cenę.

Informacje dodatkowe

Type

Autoflowering, Indica

CBD

Dużo CBD

THC

17%

Ilość nasion

1 nasiono feminizowane, 3 nasiona feminizowane, 5 nasion feminizowanych, 10 nasion feminizowanych, 25 nasion feminizowanych, 50 nasion feminizowanych, 100 nasion feminizowanych

Producent

Shaman Sensimilla Seeds

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Auto White Russian”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…