Sensimilla Cannabis Seed Bank

Nebula

29,001 549,00

Nebula jest niewielka ale wytwarza grube topy i jeśli dostarcza się jej odpowiednio dużo światła, jak sugeruje nazwa, Nebula czyli mgławica, obsypana jest cała kryształkami żywicy, niczym droga mleczna, która zabierze Ciebie w przestrzeń kosmiczną. Haj jest ponadzmysłowy i pobudzający, mocno psychodeliczny.

Opis

Nasza wersja wyhodowanej w Holandii w 1996 roku Nebuli łączy jej najlepsze psychoaktywne cechy. Nebula otrzymała nazwę ze względu na swoje cechy. Nebula ma strukturę idealną do uprawy indoor, gdzie rośliny osiągają optymalną wydajność w warunkach Sea of Green – SOG (20 roślin na metr kwadratowy). Nebula bardzo dobrze rośnie w każdym medium, zarówno w wodzie, w kokosie, jak i glebie osiąga bardzo wysokie plony. Ta odmiana była z powodzeniem uprawiana outdoorowo w Holandii i jest odpowiednim wyborem dla ogrodów w klimacie umiarkowanym, gdzie przed pierwszymi przymrozkami jest przynajmniej 9 tygodni na wegetację.

Nebula jest niewielka ale wytwarza grube topy i jeśli dostarcza się jej odpowiednio dużo światła, jak sugeruje nazwa, Nebula czyli mgławica, obsypana jest cała kryształkami żywicy, niczym droga mleczna, która zabierze Ciebie w przestrzeń kosmiczną. Haj jest ponadzmysłowy i pobudzający, mocno psychodeliczny. Nebula ma bardzo mocny i wyrazisty,słodki zapach. Odmiana będąca wyzwaniem nawet dla weterana. Nebula to gwarancja najwyższej, jakości i dużych plonów. Działanie jest silne, często psychodeliczne.

  • Producent: Sensimilla Shaman Seed
  • Środowisko: Indoor
  • Genetyka: Classic Californian x Afghani x White Widow
  • Genotyp: Głównie Sativa (60% Sativa, 40% – Indica)
  • Typ: w 99% feminizowane
  • THC: 18-22%
  • CBD: 0,1%
  • Wysokość roślin: ok 120 cm
  • Czas kwitnienia: 60-65 dni
  • Zbiór:  duży

Shaman Sensimilla Seeds

Oferujemy nasiona żeńskie (feminizowane) F1, które produkujemy w Hiszpanii razem z naszymi przyjaciółmi z Hiszpanii i Holandii. Pozostałe nasiona to selekcje Shamana najpopularniejszych odmian. Dzięki ich genom, wiedzy i setkom godzin doświadczenia, które poświęcili dla nas, my mamy dla Was, znakomite pestki za rozsądną cenę.

Informacje dodatkowe

Type

Holenderskie odmiany, Pewna odmiana, Indica

CBD

Mało CBD

THC

22%

Ilość nasion

1 nasiono feminizowane, 3 nasiona feminizowane, 5 nasion feminizowanych, 10 nasion feminizowanych, 25 nasion feminizowanych, 50 nasion feminizowanych, 100 nasion feminizowanych

Producent

Shaman Sensimilla Seeds

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nebula”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…