Sensimilla Cannabis Seed Bank

OG Kush Auto

29,001 549,00

Nasionko cannabis OG Kush Auto to wersja auto kwitnąca sławnej i bardzo docenianej odmiany marihuany kalifornijskiej. To wspaniała roślina łatwa do uprawy, silna, która wytwarza gęste i ciężkie topy wypełnione żywicą.

Opis

Nasionko cannabis OG Kush Auto to wersja auto kwitnąca sławnej i bardzo docenianej odmiany marihuany kalifornijskiej. To wspaniała roślina łatwa do uprawy, silna, która wytwarza gęste i ciężkie topy wypełnione żywicą. Wydziela słodki i urzekający zapach, który zachęca do spróbowania każdego, kto się do niej zbliży.

OG Kush Auto to odmiana feminizowana Sativa/Indica/Ruderalis, będąca wynikiem połączenia Og Kush z Haze Auto. Jest to hybryda autokwitnąca o wysokiej jakości, która pozwala na uzyskanie szybkich i pełnych egzotyki zbiorów o doskonałej jakości.

OG Kush Auto to nasionko oferujące plantatorowi możliwość osiągnięcia dobrych wyników w ograniczonej przestrzeni wewnątrz lub w dyskretny sposób na zewnątrz. To odmiana cannabis, która wykazuje doskonałą równowagę globalną. Wskazane jest częste podlewanie ale w niewielkich ilościach. To prawdziwa rozkosz cannabis, wierna reputacji swojej poprzedniczki.

OG Kush Auto posiada intensywny smak i aromat, z nutami cytryny, ropy naftowej i pieprzu. Działanie jest silne, fizyczne i umysłowe oraz długotrwałe. Jest idealny do spokojnego odprężenia się w samotności lub z przyjaciółmi.

  • Producent: Shaman Sensimilla Seeds
  • Genotyp: Głównie Indica
  • Rodzaj: Autoflowering
  • Geny: OG Kush x Haze Auto
  • Wysokość: do 130cm
  • Czas kwitnienia: 50 dni (7 dni od nasionka do zbiorów)
  • Plon: Średni (do 400g/m2 Indoor)

Informacje dodatkowe

Type

Autoflowering, klasyczna odmiana

CBD

Mało CBD

THC

16%

Ilość nasion

1 nasiono feminizowane, 3 nasiona feminizowane, 5 nasion feminizowanych, 10 nasion feminizowanych, 25 nasion feminizowanych, 50 nasion feminizowanych, 100 nasion feminizowanych

Producent

Shaman Sensimilla Seeds

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „OG Kush Auto”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *