Sensimilla Cannabis Seed Bank

Speedy Gonzales Auto

29,001 549,00

Osiągniesz optymalne wyniki w  każdych warunkach. To bardzo wszechstronna roślina, przyzwyczajona do suchych klimatów. Rekomendowane dla obu opcji: indoor i outdoor, jednak całą moc roślina ukazuje w opcji indoor. Długie topy z kwiatami, które twardnieją jak kamienie.

Opis

Speedy Gonzales Auto to odmiana to czysty, w stu procentach autofloweringowy mocarz.  Mocno wyczuwalne geny La Reina de Africa czy AK47. Mocny smak i wysoka wytrzymałość, to główne cechy Speedy Gonzales’a.

Swędzenie nosa gwarantowane – ta autofloweringowa odmiana ma wysoce psychoaktywny strzał. Speedy cechuje się wyglądem jodły i wąskimi liśćmi.

Osiągniesz optymalne wyniki w  każdych warunkach. To bardzo wszechstronna roślina, przyzwyczajona do suchych klimatów. Rekomendowane dla obu opcji: indoor i outdoor, jednak całą moc roślina ukazuje w opcji indoor. Długie topy z kwiatami, które twardnieją jak kamienie. Najlepszy efekt uzyskasz redukując okres oświetleniowy podczas ostatnich tygodni kwitnienia.

Dla optymalnych warunków, zasadź roślinę w ponad siedmio-litrowej donicy. Możesz trzymać się okresu naświetlania 18 godzinnego bez żadnych problemów. W wersji outdoor sugerujemy  czas od marca do października.

Zalecany dla osób z depresją, ze względu na swoje właściwości euforyczne!

  • TYP: 100% Autoflow
  • Producent: Sensimilla Shaman Seeds
  • Genetyka: Afganica Skunk x AK47 Auto
  • Wysokość: 50-120cm
  • Kwitnienie: w czwartym tygodniu
  • Ścinka: 65-70 dni od kiełkowania
  • Zbiór: 40-100 gram od krzaka

Shaman Sensimilla Seeds

Oferujemy nasiona żeńskie (feminizowane) F1, które produkujemy w Hiszpanii razem z naszymi przyjaciółmi z całego świata. Pozostałe nasiona to selekcje Shamana najpopularniejszych odmian. Dzięki ich genom, wiedzy i setkom godzin doświadczenia, które poświęcili dla nas, my mamy dla Was, znakomite pestki za rozsądną cenę.

Informacje dodatkowe

Type

Autoflowering

CBD

Mało CBD

THC

Dużo THC

Ilość nasion

1 nasiono feminizowane, 3 nasiona feminizowane, 5 nasion feminizowanych, 10 nasion feminizowanych, 25 nasion feminizowanych, 50 nasion feminizowanych, 100 nasion feminizowanych

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Speedy Gonzales Auto”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *