Sensimilla Cannabis Seed Bank

White Widow

29,001 549,00

White Widow to legendarna hybryda idealna do uprawy indoor. Jej moc jest potężna, a flo jest bardzo charakterystyczne. Dobra do celów medycznych.

SKU: SHAMAN-WHITEWIDOW-SEEDS Kategorie: , Tagi: , ,

Opis

White Widow to legendarna hybryda idealna do uprawy indoor. Jej moc jest potężna, a flo jest bardzo charakterystyczne.White Widow jeżeli jest dobrze zrobiona jest bardzo mocna, a high typowo cielesny, z tego względu często jest wykorzystywana do celów medycznych.

White Widow jest hybrydą genotypów Indica i Sativa z wyraźną przewagą genotypu Indica, zwłaszcza w kwestii wzrostu.

O dużej witalności i intensywnym rozgałęzianiu się, przez co jest łatwa do kontrolowania indoor. Jej małe i szerokie liście są ciemnozielone i błyszczące.

Wydziela się bardzo silny zapach, słodko – kwaśny i ostry; konieczne jest zatem stosowanie filtrów anty-zapachowych przy hodowli w pomieszczeniach (indoor). W wilgotnym klimacie może zaatakować ją pleśń.

Wagowo plon jest nieco mniejszy niż w przypadku innych odmian, ale roślina nadrabia produkcją żywicy, która całkowicie pokrywa kwiaty. Jest odpowiednio mocna, typu leczniczego, o podwójnym efekcie fizycznym i umysłowym, miłym i przyjemnym, aczkolwiek nieprzesadnym, ani agresywnym. Zaleca się zostawić ją w całkowitej ciemności na pięć dni przez zbiorem, w celu wytworzenia jak największej ilości żywicy.

Sprzyja użytkowaniu medycznemu jako kuracja dodatkowa m.in przy raku, AID/HIV, anoreksji, bólach, wychudzeniu.

  • Producent: Sensimilla Shaman Seed
  • Środowisko: Indoor, Outdoor
  • Genotyp: Głównie Indica
  • Typ: w 99% feminizowane
  • Wysokość roślin: 140-170 cm
  • Czas kwitnienia:   55 dni
  • Zbiór:  200-500 g z rośliny

Informacje dodatkowe

Type

białe odmiany, klasyczna odmiana, Indica

CBD

Dużo CBD

THC

20%

Ilość nasion

1 nasiono feminizowane, 3 nasiona feminizowane, 5 nasion feminizowanych, 10 nasion feminizowanych, 25 nasion feminizowanych, 50 nasion feminizowanych, 100 nasion feminizowanych

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „White Widow”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…