Polecane Odmiany

Kolejna seria polecanych odmian do waszego klasera 🙂

Dzisiaj chcemy zaprezentować wam Odmiany takie jak : Critical jack auto, Cheese Auto i Bubba kush auto Wszystkie odmiany od Sensimilla Shaman seeds

Critical Jack Auto

Critical Jack Auto (sensimilla)Critical Jack autoflorewing to nasza wersja Sensimilla Shaman Seeds przy kooperacji Dinafem seeds.

Critical Jack autoflorewing osiąga 60-90 cm wysokości, lubi dobrze napowietrzone podłoże i dużo światła. Spośród innych odmian kwitnących automatycznie na pewno te rośliny wyróżnia jakość finalnego produktu – gęstych, zbitych topów, pachnących, pełnych smaku z nutą karmelu, cytryny i kadzidła. Ma karmelowy smak i odurzające działanie nasenne. Do zbioru rośliny gotowe są po 70 dniach (od nasiona).

 

 

 

Producent:  Shama Sensimilla Seeds (przy kooperacji z DinaFem Seeds)
Środowisko: Indoor, Outdoor
Miesiąc zbioru: gotowe są po 70 dniach od wysiania
Genetyka: Critical Jack x ruderalis
Genotyp: Głównie Indica, Autoflowering
Typ: w 99% feminizowane
Wysokość roślin: niskie, do 80 cm
Czas kwitnienia:   5-7 tyg
Zbiór:  Średni (do 400g/m2 Indoor)

Bubba kush Auto

bubba kush autoBubba Kush Autojest to feminizowana, samo kwitnąca dominująca  nad innymi odmianami konopii indica , która powstaje w skrzyżowanie Bubba Kush i Ruderalis . Jest to wysokiej jakości samo kwitnąca hybryda , która zachwyci miłośników Indic .

Bubba Kush Auto została stworzona po to aby zachwycic plantatorów wersją samokwitnącą tego wspaniałego kalifornijskiego szczepu konopi . Jest super szybko kwitnąca, łatwa w uprawie , rosnąca z wigorem roślina, które daje duzę ilości pięknych okrągłych kompaktowych pąków pełnych żywicy . Bubba kush jest odpowiednia dla mniej jak i bardzo doświadczonego growera i jednocześnie dla tych, którzy szukają odmiany konopi o właściwościach medycznych .

Bubba kush jest idealną roślina do uzyskania dobrego wyniku w małych pomieszczeniach przy krótkim okresie czasu. Ta samo kwitnąca odmiana konopi moze być uprawiana na balkonach, tarasach i w ogrodach w dyskretny sposób .

Bubba Kush Auto ma głęboki smak i aromat , z wyraźnymi nutą oleju i ziemi . Długotrwały efekt upalenia jest mocny i kojący. Jest to idealna samokwitnaca Odmiana konopi żeby sie zrelaksować i do stosowania medycznego .

 

 

 

 

Producent : Dinafem
Genotyp: Głownie indica
Geny: Bubba Kush Pre’98 x Ruderalis
Czas kwitnięcia Indoor: 70-80 days
Czas kwitnięcia Outdoor: od Kwietnia do  Października
Plon indoor : 400-450 g/m2
Plon outdoor: 50-150 g/plant
THC: Wysokie
CBD: 0.5%

 

Cheese Auto

cheese-autoCheese to połączenie najlepszych genów Afgańskich, które pod koniec lat 90-tych były najbardziej porządane w Holenderskich coffeshopach takich jak skunk, critical i białe odmiany. Cheese charakteryzuje się znakomitym zapachem, smakiem, delikatnym, lekko piekanym, a zarazem bardzo intensywny. Najnowsza generacja Cheese Auto gwarantuje sukces uprawy na dworze oraz w pomieszczeniu. W 70 dni od wykiełkowana nasze rośliny będą dojrzałe, pachnące i bardzo klejące. Hay jest bardzo fizyczny, mocny, dający długą podróż.

 

 

 

 

Producent: Sensimilla Shaman  Seeds
Środowisko: Indoor, Outdoor
Miesiąc zbioru: ok 70 dni od nasiona
Genetyka: Cheese x Ruderalis/Indica
Genotyp: Głównie Indica Autoflowering
Typ: w 99% feminizowane
Wysokość roślin: 65-125 cm
Czas kwitnienia:   7-9 tygodni.
Zbiór:  Średni (do 400g/m2 Indoor)
Plon z 1 rośliny: 60 do 125 g

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.